Unikátne doplnky pre reštaurácie a hotely

Mr. Horeca sa zameriava na výrobu produktov a doplnkov pre segment hotelov, reštaurácií a kaviarní. Všetky naše produkty sú dizajnovo prepracované, ekonomické a prezentujú myšlienku trvalo udržateľného rozvoja. Každý produkt je riešený individuálne a dizajnovo tak, aby bol v súlade s corporate identity konkrétnej spoločnosti.

 

                     

 

 

Klient, ktorý prichádza do ubytovacieho alebo stravovacieho zariadenia si okrem kvality poskytovaných služieb všíma aj zdanlivé maličkosti, ktoré však môžu urobiť veľký dojem a celkový pozitívny obraz. Práve spoločnosť Mr. Horeca vytvára jedinečné a štýlové doplnky, ktoré majú vplyv na celkovú spokojnosť klienta s poskytovanými službami v konkrétnom zariadení.

 

 

 

Skúste sa aj vy zamyslieť, na čo všetko sa sústredíte, keď vojdete do štýlovej kaviarne, alebo na obed do dobrej reštaurácie. Čistota priestorov, úsmev a kompetentnosť obsluhy je prvý dôležitý dojem. Nasleduje podanie reštauračného menu, do rúk dostanete vínnu alebo nápojovú kartu. Už len dotyk vašej ruky s obalovým materiálom menu lístka, v ktorom hľadáte, čo dobré budete v najbližších minútach konzumovať a jeho celkový vzhľad vás podvedome ovplyvní a môže pozitívne alebo negatívne naladiť. Kým vám prinesú jedlo, máte dostatok času a preto je prirodzené, že si prezeráte okolie a vnímate atmosféru. 

 

   

 

 

Čím sa môže dobré gastronomické zariadenie prezentovať a zároveň aj odlíšiť od ostatných? Napríklad kvalitne prepracovanými servírovacími setmi, ktoré nielen upútajú klienta, ale zvýšia kredit Vášho podniku. Servírovacie sety môžu pozostávať zo servírovacej podložky, podložky pod pohár, obalu na menu kartu, krúžkov na obrúsky, košíkov na pečivo, podnosov na príbory a iných doplnkov.

V hoteloch a ubytovacích zariadeniach si priamo na izbe môžete všimnúť dizajnové detaily, ktoré dotvárajú celkový image hotela. Napríklad oku lahodiaci blok s perom na konferenčnom stolíku, kvalitné puzdro na diaľkové ovládanie, box na papierové obrúsky, záujem vzbudzujúci obal na hotelový organizér s informáciami o poskytovaných službách.