Systém Menu kariet Tangram

V Mr. Horeca myslíme aj na Vaše vnútro.

Preto sme pre vás, milí zákazníci, pripravili aj niekoľko možností vkladania menu ponuky do vnútra jedálnych a nápojových lístkov:

  1. Ambiente line je základný model systému Tangram, ohybná gumka slúži na vkladanie papierových kariet vo forme zložených listov. 
  2. Fóliový obal vyrobený z PVC, umožňuje vkladať menu ponuku do fóliových listov. Fólia je priehľadná, ochraňuje listy pred pošpinením a je do nej možné vložiť štandardné papierové výtlačky z tlačiarne.
  3. Do plastovej násuvnej lišty je možné vložiť 25 ks papiera s gramážou 120 g. Odporúčame, aby menu listy, ktoré sú vsunuté do lišty boli na vsúvanej strane ohnuté.
  4. Elastická lišta, na ktorej sú umiestnené dekoratívne šruby, je vyrobená z rovnakého materiálu, ktorý sa štandardne používa na výrobu viazačov na spisy. Možnosť výberu dĺžky dekoratívnych šrúb, v závislosti od počtu vkladaných listov a to od 20 do 60 listov.
  5. Úchyt so západkami môže byť vyrobený z rovnakého materiálu ako celá menu karta. Západky udržia 20 menu listov o gramáži papiera 120 g.
  6. Vnútorná lišta je vyrobená z rovnakého materiálu ako menu karta. Na lište sú magnety, ktoré udržia 10 listov s gramážou papiera 120g.
  7. Obal passe-partout v bielej alebo čiernej farbe. Jeden obal passe-partout slúži na vloženie 4 listov. Odporúčame vkladať maximálne 3 obaly passe-partout do 1 ks menu karty, tzv. 12 strán menu ponuky o rozmeroch 19,5x29,7 cm
Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.