S doplnkami od Mr. HORECA dodáte svojmu zariadeniu punc výnimočnosti

Štandardný hotelový, či reštauračný priestor mení miesto na priateľské nielen ústretový personál, čistota, či kvalitné jedlo, ale aj doplnky dekorované so vkusom. Myslíme aj na tie najmenšie detaily, vďaka ktorým sa u Vás klienti budú cítiť výnimočne.

Apartmány Starý Smokovec

Prevádzkovateľom ubytovacích a gastronomických zariadení ide v prvom rade o spokojnosť klienta. Každá prevádzka bez ohľadu na svoju veľkosť, kategorizáciu alebo lokalitu by mala budovať a rozširovať povedomie o svojej značke a zariadení, v súlade s firemnou kultúrou a corporate identity.

White Donkey Hotel Menu Woodland

Spoločnosť Mr. HORECA sa špecializuje na výrobu prvotriednych produktov a doplnkov pre hotely a reštaurácie. Podľa rozhodnutia klienta a štýlu zariadenia je možné vybrať si konkrétne doplnky z rôznych materiálov a prevedení. Koža, preglejka, bambus, filc alebo wash papier, personalizované vyhotovenia doplnkov, s nápisom, logom alebo iným motívom.

White Donkey Hotel

Vkusné a luxusné doplnky, ktoré pôsobia profesionálnym dojmom prirodzene zvyšujú úroveň ubytovacieho i gastronomického zariadenia, navyše sú cenovo dostupné a vhodné pre rôzne tipy, veľkosti a lokality ubytovacích zariadení. Vytvárajú pozitívny dojem, pomáhajú udržať si klientov, ktorí sa budú do zariadenia radi vracať a taktiež môžu posúvať kladné referencie o hoteli či reštaurácii ďalej.

White Donkey Hotel Kožený izbový organizér

Štandardom v hotelových izbách je hotelová kniha, ktorá vytvára prvotné oboznámenie klienta s prostredím po jeho vstupe do izby. Mala by obsahovať základné inštrukcie k pobytu, potrebné telefónne čísla, informácie o atraktivitách a možnostiach trávenia voľného času, benefity pobytu, zľavové kupóny a ďalšie informácie.

Apartmány Starý Smokovec

Servírovacie podložky na konferenčnom stolíku na izbe pôsobia vkusne, ale sú aj praktické, zabraňujú poškodeniu stola, ľahko sa ošetrujú a udržiavajú. Tak isto sú neodmysliteľným a štandardným doplnkom na izbách hygienické obrúsky, ktoré štýlovejšie pôsobia v koženom puzdre či boxe.

Lacov dom

Produkty od Mr. HORECA sú cenovo dostupné, a tak ako sme spomínali vhodné pre rôzne tipy, veľkosti a lokality ubytovacích zariadení. Spoločnosť Mr. HORECA je plne k dispozícii klientom a záujemcom o ich výrobky. Poradenstvo pri výbere vhodného produktu a jeho doladenia k interiéru zariadenia a v súvislosti so značkou je možné aj pri osobnom stretnutí priamo v zariadení klienta. Bezplatne je možné zaslať aj vzorky jednotlivých produktov.

Kontaktujte nás

Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.