Materiál
Predný diel: 65% polyester (recyklovaný), 35% bavlna | Zadný diel: 100% polyester (recyklovaný)
Pranie
pranie: bežné pranie do 60°C
Bielenie
nebieliť
Sušenie
nevhodné sušiť v sušičke
Žehlenie
jemné žehlenie max. do 150°C (povolená para)
Profesionálne chemické čistenie
prof. chemické čistenie (P v kruhu)

Materiál: predná časť: keprová väzba, 65% polyester (recyklovaný)/35% bavlna, 150 g/m² - zadná časť: jersey piqué, 100% polyester (recyklovaný), 170 g/m²

Veľkosť: 46 - 66 

Farba: výber z 5 farieb


predná časť: keprová väzba, 65% polyester (recyklovaný)/35% bavlna, 150 g/m² - zadná časť: jersey piqué, 100% polyester (recyklovaný), 170 g/m², kuchárska košeľa s dlhým rukávom s mierne zúženým strihom, ktorá kombinuje mestský štýl s naturálnym štýlom, materiál priedušný, regulujúci vlhkosť, polyester - vyrobený z recyklovaného plastu, zadná časť z jemného piqué poskytuje vzdušnosť a väčšiu voľnosť pohybu, zapínanie na skryté patentové gombíky, manžety rukávov s patentnými gombíkmi, bočné vrecká na zips, na ľavom rukáve vrecko na pero, na pravom rukáve ramienko na ľahké kuchárske náčinie, bočné vrecká s vreckami na zips, stojatý golierik bez zapínania, Global Recycled Standard (GRS): Tento produkt je certifikovaný podľa GRS. Obsahuje 72% recyklovaného polyesteru GRS a bol vyrobený environmentálne a sociálne zodpovedným spôsobom. (Certifikované Control Union, CU 1091876) - ZELENÉ TLAČIDLO: Tento produkt je certifikovaný podľa vládou certifikovanej značky Green Button. To znamená: vysoké sociálne a ekologické štandardy. Musí byť splnených celkom 46 prísnych sociálnych environmentálnych noriem. Stanovené štátom a kontrolované nezávislými audítormi. (Certifikované Control Union, CU 1091876)-STANDARD 100 od OEKO-TEX®: Tento produkt bol testovaný na škodlivé látky a certifikovaný podľa STANDARD 100 od OEKO-TEX®. (Certifikované spoločnosťou Hohenstein, S13-0998)
Materiál: Predný diel: 65% polyester (recyklovaný), 35% bavlna | Zadný diel: 100% polyester (recyklovaný)
Pranie: pranie: bežné pranie do 60°C
Nebieliť: nebieliť
Sušenie: nevhodné sušiť v sušičke
Žehlenie: jemné žehlenie max. do 150°C (povolená para)
Profesionálne chemické čistenie: prof. chemické čistenie (P v kruhu)
Certifikát kvality: STANDARD 100 od OEKO-TEX®: testované na škodlivé látky, certifikované spoločnosťou Hohenstein, S13-0998, www.oeko-tex.com/standard100


Pánsky kuchársky rondón s dlhým rukávom Green-Generation z recyklovaného materiálu

Základná cena
69.00 s DPH
57.50 bez DPH

Máte otázku k produktu?

Napíšte nám

Dielňa Mr. HORECA

Zobraziť všetky naše realizácie
Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.