Výhody a tipy využitia hotelovej informačnej knihy

Využiť medzisezónny čas na dôkladnú prípravu do novej sezóny je rozumné.

 

Lúčime sa s tohtoročnou letnou sezónou, tešíme sa z posledných slnečných lúčov. Prirodzene si začíname vyberať dovolenkové destinácie s možnosťou prechádzok do prírody, hôr, prípadne s využitím hotelového wellnessu. 

 

Nepodceňme túto sezónu a buďme pripravení na našich klientov. Tí, ktorí prídu dovolenkovať práve k vám si zaslúžia nájsť u Vás nielen bežný komfort, ale aj dostatok informácií. 

Práve izbový organizér ponúka oboznámenie sa s aktivitami Vašej prevádzky a okolia a vieme, že k informačnej knihe, či k izbovému organizéru kráčajú kroky klienta ihneď po vstupe do izby. Je to úplne prirodzený inštikt aktívneho klienta, ktorý si rád hneď v úvode urobí prieskum alebo plán na dalšie dni, nechá si vytvoriť prvý dojem. Takíto klient žije aktívne na pobyte u vás, rád sa zúčastňuje aktivít, ktoré Vaša prevádzka ponúka, vie si vybrať, priplatiť si a oceniť dobré jedlo a navyše vie byť Vašou pozitívnou chodiacou reklamou, ale POZOR aj antikampaňou,  Záleží len na tom, ako sa bude u Vás cítiť a čo všetko ste mu vedeli ponúknuť. 

 

Prečo práve izbový organizér od Mr.Horeca: 

 

  •  Odbremení recepciu hotela od odpovedí na každodenné otázky klientov na aktivity hotela či okolia
  •  Poskytne zákazníkovi vyšší informačný servis v pohodlí svojej izby
  •  Zviditeľní ponuku špecialít, denného menu, vín a dezertov

 

Ak patríte medzi prevádzkovateľov, ktorým záleží na spokojnosti klienta, práve pre Vás sú naše aj iné štýlové a funkčné doplnky, ktoré pôsobia profesionálnym dojmom a prirodzene zvyšujú úroveň prevádzky, zefektívňujú prácu personálu ubytovacieho a gastronomického zariadenia.

 

Najobľúbenejším produktom v roku 2021 je 

 

Izbový organizér z kože Spectro

 

Izbový organizér z odolnej recyklovanej kože spectro v čiernej farbe
Izbový organizér z odolnej recyklovanej kože spectro v čiernej farbe
Foto: Izbový organizér z odolnej recyklovanej kože spectro v čiernej farbe
Personalácia: razba loga zlatou farebnou fóliou
Farba: 10 farebných odtieňov
Klient: Toro Hotel

 

Izbový organizér z odolnej ekologickej kože Spectro sa nebráni ležať aj pri bazéne, či priamo vo wellnese. Je tak prítulný ako aj flexibilný, nevadí mu dotyk s vodou ani so slnečnými lúčmi. Štandardizovaný produkt obsahuje: vonkajšie obšitie, vnútornú kapsu na vnútornej prednej a zadnej strane a stredové uchopenie obalov pomocou gumky - Ambiente systém (v ponuke máme aj iné možnosti vnútorného uchopenia viď.). Do rovnakých farieb a materiálu môžeme prispôsobiť doplnky ako sú napríklad označenie dverí  „nerušiť“, podložky pod poháre na izbách, podložky pod taniere, obal na príbor, kľúčenky a pod.

 

Izbový organizér z odolnej recyklovanej kože spectro v čiernej farbe
Foto: Izbový organizér z odolnej recyklovanej kože spectro v čiernej farbe
Personalizácia: razba loga bielou fóliou
Farba: 10 farebných odtieňov
Využitie: interiér a exteriér
Veľkosť: A4 (23 x 32,5 cm)
Klient: Lacov Dom

 

Izbový organizér z kože Berlín

 

Izbový organizér z jemnej ekologickej kože Berlín v béžovej farbe
Informačná kniha do Hotelovej izby
Foto: Izbový organizér z jemnej ekologickej kože Berlín v béžovej farbe
Personalizácia: razba loga bielou fóliou
Farba: 22 farebných odtieňov
Využitie: interiér
Veľkosť: A4L
Klient: White Donkey Hotel

 

Izbový organizér vyrobený z jemnej kože Berlín sa dokonale hodí do luxusných izieb s nádychom elegancie a moderného štýlu. Vnútro organizéru obsahuje 4 krúžka pre vloženie ponuky, ktoré môžete kedykoľvek obmieňať a 2 kapsy na vizitky, pokladničný blok, vloženie zľavových kupónov a podobne.

Do rovnakých farieb môžeme prispôsobiť aj iné doplnky ako je napríklad označenie dverí „nerušiť“, box na obrúsky či izbový zápisník s razbou loga.

Jednoducho vymeniteľný obsah Vám zaručí vždy čerstvé novinky rovnako čerstvé ako cheescaky od Vášho šéfkuchára. Po hotelovom wellnesse nie jeden klient túži po pohári dobrého vínka alebo lahodnom dezerte, správne ošatená ponuka nápojov, či vínna karta len znásobí túžbu po „zhrešení“.

Výroba na mieru

Výroba na mieru

Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme