Dielňa Mr. Horeca

Rok 2022 bol plný očakávaní v hotelovom a gastro priemysle, môžme si však povedať, že doposiaľ je tento rok úspešný nad naše očakávania. Dokázali sme s plnej miere pretaviť túžby a potreby našich klientov do reálnej podoby, poskytnúť ich klientom komfortné menu obaly, podložky pod pohár, cash boxy, či vybaviť ich izby izbovými organizérmi a poznámkovými blokmi,  ktoré sú štýlové, jednoducho udržiavateľné a klienti si ich ihneď obľúbili. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Set produktov z buffalo kože pre cupcakes

Set produktov z buffalo kože pre cupcakes

 

 

Board s polačou a gravírovaním pre Stock Slovensko

Board s polačou a gravírovaním pre Stock Slovensko

Drevený podnos s valaškou pre St. Nicolaus

Drevený podnos s valaškou pre St. Nicolaus

 

 

Naši klienti majú spoločnú charakteristickú črtu, do svojej práce dávajú vždy maximum, dbajú na štýl, detail a klient je pre nich prvoradý. My im ďakujeme za prejavenú dôveru a veríme, že naša spolupráca bude aj naďalej skvelá a výsledok našej spolupráce ocenia aj ich klienti. 

 

Okrem štandardizovaných produktov sme prijali aj niekoľko výziev, jednou z nich bol aj produkt na mieru – project Rumová republika Stock Slovensko, pripravili sme 3D vizualizáciu, potlač na mieru, gravírovanie na mieru, CNC frézovanie dosky, uchytenie klipov. Produkt ma slúžiť ako promo doska na výberové rumy. 

 

Našu ponuku kompletnú ponuku nájdete na www.mrhoreca.sk

Mr. HORECA

Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.