Popis produktu
Písanie kriedou alebo kriedovou fixkou
Drevený rám z mäkkého dreva
Rozkladanie do A
Spájané retiazkou

Rozmer: výber zo 4 rozmerov

Farba: hnedá 

Obojstranná popisovacia plocha

Písanie kriedou alebo kriedovou fixkou

Spájanie tabule - oceľová retiazka 

 


Objavte šarm a funkčnosť našej stojanovej drevenej popisovacej tabule, ktorá je dokonalým doplnkom do vašej kaviarne, reštaurácie, obchodu alebo dokonca pre domáce použitie. S jej klasickým dizajnom a teplou hnedou farbou rámu sa táto tabuľa stane výrazným prvkom v každom prostredí.

Kľúčové vlastnosti produktu:

Rozmery na výber: Ponúkame štyri rôzne veľkosti, aby sme uspokojili vaše konkrétne potreby – ideálne pre rôzne priestory a použitia.
Kvalitný materiál: Rám tabule je vyrobený z pevného dreva so šírkou profilu 3,5 cm, čo zabezpečuje stabilitu a dlhodobú odolnosť.
Univerzálne použitie: Písanie na tabuľu je možné kriedou alebo kriedovou fixkou, čo umožňuje jednoduché a rýchle aktualizácie vašich oznámení alebo ponúk. Vybrať si môžete z dvoch popisovacích plôch: z HDF materiálu alebo ABS materiálu, ktorý je odolná voči mechanickému poškodeniu a vode. 
Bezpečné spojenie: Tabuľa je spojená odolnou oceľovou retiazkou, ktorá zabezpečuje stabilitu a zabraňuje nechcenému zloženiu alebo pádu.
Všestranné využitie: Ideálna pre prezentáciu denných menu, špeciálnych ponúk, oznámení alebo akcii, a to tak v interiéri, ako aj v exteriéri chránenom pred poveternostnými vplyvmi.

Pridajte kúzlo a funkčnosť do svojho podnikania alebo domova s našou stojanovou drevenou popisovacou tabuľou – kreatívny spôsob, ako komunikovať s vašimi návštevníkmi alebo rodinou.

Rozmer tabuľovej plochy tabule 100x60 cm: 66x53 cm 

Rozmer tabuľovej plochy tabule 115x60 cm: 80x53 cm 

Rozmer tabuľovej plochy tabule 118x61 cm: 80x55 cm 

Rozmer tabuľovej plochy tabule 118x47 cm: 90x40 cm 

 


Drevená tabuľa štandard

Základná cena
39.00 s DPH
32.50 bez DPH

Tabuľová plocha

Potlač tabuľovej plochy - standard

ks

Máte otázku k produktu?

Napíšte nám
Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.