Popis produktu
Drevený podstavec
Popisovacia tabuľková plocha
Možnosť UV potlače

Objavte unikátnu kombináciu elegancie a funkčnosti s našou drevenou stolovou tabuľkou, navrhnutou tak, aby zvýšila atraktivitu vašej prezentácie na akomkoľvek podujatí alebo v reštaurácii. Tento viacúčelový kúsok je ideálny pre zobrazenie menu, ktorý sa meni v priebehu dňa, špeciálnych ponúk, alebo ako elegantný informačný stojan.

Kľúčové vlastnosti produktu:

Prémiová Kvalita: Vyrobené z vybraného dreva, tento stojan je nielen pevný, ale aj vizuálne pôsobivý, čo pridáva k estetike vášho stola alebo pultu.

Univerzálna popisovacia plocha: S popisovacou tabuľkovou plochou na prednej strane, tento produkt ponúka dostatok priestoru pre vašu kreativitu. Zadná popisovacia tabuľka s rozmermi 13x14 cm a predná vyberateľná popisovacia tabuľka s rozmermi 13x10 cm umožňujú ľahké aktualizácie a prispôsobenie obsahu.

Možnosť UV potlače: Ponúkame možnosť prispôsobenia vašej tabuľky pomocou UV potlače, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhotrvajúce farebné odtlače vašeho loga, textu alebo dizajnu.

Ideálna veľkosť: S celkovými rozmermi 21,5 x 7 x 19 cm, táto tabuľka je ideálne veľká na to, aby bola dobre viditeľná, avšak nezaberala príliš veľa miesta na vašom stole.

Priestor pre propagačné materiály: Integrovaný priestor s rozmerom 1,8 cm umožňuje vloženie propagačných materiálov alebo vizitiek, čo zvyšuje jej multifunkčnosť.
Táto drevená stolová tabuľka je dokonalým riešením pre každého, kto hľadá spojenie estetiky, praktičnosti a prispôsobivosti. Či už organizujete udalosť, prevádzkujete kaviareň alebo hľadáte štýlový spôsob, ako prezentovať dôležité informácie, naša tabuľka je tou pravou voľbou pre vás.

 

 


Stolová tabuľka Amsterdam

Tento produkt už nieje v ponuke

Dielňa Mr. HORECA

Zobraziť všetky naše realizácie
Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.