Dizajnové trendy na rok 2024

Vstup do reštaurácie 

Už vstup do reštaurácie alebo kaviarne by mal zákazníkovi napovedať čo ho čaká v interiéri. Od vstupu očakávame čistotu, konzistentnosť s interiérovým dizajnom a korporátnou identitou značky. Vstup do prevádzky by mal budovať značku a ukazovať tú najlepšiu tvár podniku. 

 

Zdroj: https://sk.pinterest.com/pin/792492865697336920/

 

Korporátna identita a budovanie značky podniku 

Budovanie značky je kľúčom k nadviazaniu dlhodobých vzťahov so zákazníkmi, zvyšuje  lojalitu a zaisťuje dlhodobý úspech. Silná značka taktiež pomáha pri prijímaní nových zamestnancov a pritiahne vám zákazníkov aj počas finančne nestabilného obdobia. Inšpirovať sa môžete v našej galérii personalizácie https://mrhoreca.sk/personalizacia

             

 

Vyberte si tému, ktorej sa budete držať 

Výber správnej témy a pridržiavanie sa interiérového dizajnu je dôležitým aspektom pre dosiahnutie estetického a úžitkového pôžitku vo vašej prevádzke. Základným pravidlom estetického a vzdušného interiéru je nemixovať viac dizajnových štýlov a pridržiavať sa pozície značky. 

 

Spestrenie interiéru s rastlinami


Rastliny v interiéri prinášajú mnoho výhod. Prispievajú k lepšiemu vzduchu v miestnosti, čím zlepšujú kvalitu vzduchu. Pomocou rastlín dokážete vhodným spôsobom pridať farbu a textúru do interiéru. Môžu tiež pomôcť znížiť hladinu stresu, lepšie sa vyrovnať s únavou a zlepšiť náladu. Rastliny v interiéri môžu tiež pomôcť znižovať hladinu hluku, zvýšiť akustickú izoláciu alebo môžu pomôcť zakryť interiérové nedostatky. Ak sú správne usporiadané, môžu tiež prispieť k lepšiemu vyváženiu energie miestnosti. Ako napríklad Tram Store v Londýne. 

 

Zdroj: https://sk.pinterest.com/pin/414120128247471376/

 

Využite priestor na strope

Dizajn stropu v reštaurácii by mal byť vybraný tak, aby vyhovoval štýlu a atmosfére prevádzky, ktorú chcete pre zákazníkov vytvoriť. Vytvorenie nekonvenčného a uvoľneného prostredia môžete docieliť zavesenie kníh, debničiek, stoličiek, hlinených krčahov, papierových tašiek či popínavých rastlín. Ak chcete vytvoriť vzhľad luxusnej reštaurácie, dizajn by mohol zahŕňať kombináciu textúrovaných stropov a svetelných prvkov, ako sú napr. kryštály, ktorým vytvorili moderný a elegantný vzhľad.  

 

https://sk.pinterest.com/pin/63331938495027997/

 

Kreatívna akcentová stena 

Akcentová stena vám môže poskytnúť príležitosť predviesť farby a osobnosť vašej značky, posilniť tému zvoleného interiérového dizajnu vašej prevádzky. Kreatívnu akcentovú stenu môžete docieliť tapetami, obkladmi, náterom, obrazmi, predmetmi alebo výtvarným dielom ako to urobili v Tamaga bare.

 

Zdroj: https://sk.pinterest.com/pin/77264949857361448/

 

Trendové logo a nápisy vyrobené z  neónových trubic

Texty alebo loga vyrobené z neónových trubíc dodávajú interiéru štýlový moderný vzhľad a pomáhajú vytvoriť pozície na fotky, ktoré vaši zákazníci zdieľajú na sociálnych sieťach, čo pomáha propagácii prevádzky. Tieto neónové nápisy s vyrobené z neónových trubíc, ktoré sú vyplnené skleneným plynom. 

 

ň

Najnovšie blogy

Dielňa Mr. HORECA

Zobraziť všetky naše realizácie
Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.