Personalizácia loga a grafické podklady

Personalizácia produktov kľúčom k vytvoreniu silnej značky a zapamätateľného zážitku pre vašich zákazníkov. Jedným z najdôležitejších krokov pri personalizácii je dodanie grafických podkladov, konkrétne vášho loga, vo vektorovom formáte.

Bohužiaľ, mnoho zákazníkov má dlhodobý problém nájsť svoje logo. Aby sme vám pomohli, pripravili sme niekoľko tipov, kde by ste svoje logo mohli nájsť.


1. Spolupráca s grafickou alebo reklamnou agentúrou

Ak ste spolupracovali s grafickou alebo reklamnou agentúrou, je veľmi pravdepodobné, že vaše logo majú archivované. Požiadajte ich o zaslanie loga, určite ho budú mať k dispozícii v potrebnom formáte.


2. Tvorba vizitiek, katalógov alebo letákov

Ak vám niekto robil vizitky, katalógy, letáky alebo potlač lepiacich pások, vaše logo bolo určite súčasťou týchto tlačovín. Kontaktujte týchto poskytovateľov služieb a požiadajte ich o logo, ktoré používali.


3. Staršie e-maily

Skúste prehľadať svoje staršie e-maily. Možno ste logo posielali alebo dostali od niekoho iného. E-maily často obsahujú prílohy alebo odkazy, kde by sa vaše logo mohlo nachádzať.
Prečo je dôležité mať logo vo vektorovom formáte?


Logo vo vektorovom formáte (napr. .ai, .eps, .svg) je nevyhnutné pre kvalitnú tlač a použitie na rôznych médiách. Vektorová grafika je škálovateľná bez straty kvality, čo znamená, že vaše logo bude vyzerať skvele či už ide o ražbu, termotransfer, gravírovanie alebo inú personalizáciu ktorú ponúkame v našom portfóliu. 

 

Ako dodať grafické podklady


Aby sme mohli zabezpečiť kvalitnú personalizáciu vašich produktov, potrebujeme vaše logo vo vektorovom formáte. Ak máte logo iba v rastrovom formáte (napr. .jpg, .png), môžeme vám odporučiť služby, ktoré vaše logo prevedú do vektorovej podoby. Ak však nemáte logo v krivkách, náš grafik vám ho môže prekresliť. Táto služba je spoplatnená.


Personalizácia produktov začína kvalitnými grafickými podkladmi. Ak máte problém nájsť svoje logo, dúfame, že vám naše tipy pomôžu. Akonáhle budete mať svoje logo vo vektorovom formáte, môžete nám ho zaslať a my sa postaráme o zvyšok. Spoločne vytvoríme produkty, ktoré vašu značku posunú na ďalšiu úroveň.

 

 

 

Najnovšie blogy

Dielňa Mr. HORECA

Zobraziť všetky naše realizácie
Rýchla realizácia

Rýchla realizácia

Produkty, ktoré máme skladom expedujeme hneď po prijatí objednávky.

O čase realizácie produktov na mieru a personalizovaných produktov, Vás bude informovať naše obchodné oddelenie. 

Za kvalitu ručíme

Za kvalitu ručíme

Objednajte si u nás vzorku zdarma.

Neobávame sa ísť  “s kožou na trh“ a preto Vám radi vzorky produktov odošleme /úplne zdarma/ na Vami zadanú dodaciu adresu, kuriérskou spoločnosťou GLS.

Vzorky požadovaných produktov si môžete ponechať pár dní a následne pripravíme zvoz vzoriek naspäť k nám. Aj táto služba je pre Vás bezplatná.